Zestaw grzewczy Santi Gloves Combo II w skład którego wchodzą: rękawice grzewcze Santi, termo-zawór Santi do zaworu Apeks lub Si-Tech i akumulator Santi o pojemności 6 Ah.
Zestaw grzewczy Santi Gloves Combo, w które skład wchodzą: rękawice grzewcze Santi, konektor Santi do zaworu Apeks lub Si-Tech i akumulator Santi o pojemności 6 Ah.
Akumulator Light For Me (LFM) Accu Li-Ion o pojemności 18 Ah i napięciu 12 V do ogrzewania kamizelki lub ocieplacza pod suchy skafander dowolnej marki.
Akumulator Santi o pojemności 6 Ah to dedykowane zasilania do kamizelki oraz rękawiczek grzewczych SANTI wykorzystywanych w suchych skafandrach nurkowych.
Akumulator o pojemności do wyboru: 6Ah, 10Ah lub 20Ah i napięciu 12V do kamizelki grzewczej lub ocieplacza grzewczego pod suchy skafander nurkowy.
Podwójny konektor Santi do suchego skafandra przeprowadza dwa złącza E/O cord przez standardowy zawór dodawczy i umożliwia doprowadzenie napięcia z dwóch zewnętrznych baterii do elementów systemu grzewczego znajdujących się w suchym skafandrze.
Konektor Santi do zaworu dodawczego skafandra suchego dowolnej marki z funkcją integrującą podłączenie do akumulatora o napięciu nie wyższym niż 12V.
Termozawór Santi stanowi przejście pomiędzy zewnętrzną baterią, a elementami systemu grzewczego znajdującego się wewnątrz suchego skafandra.
Kabel sterowania mocą LFM RCA-E/O z kontrolerem napięcia 12 V do kamizelki grzewczej, umożliwia podłączenie akumulatora z napięciem 14,4 V do kamizelki grzewczej zasilanej napięciem 12 V.
Termozawór Trojan II jest rozwinięciem pierwszej polskiej konstrukcji termo zaworu Trojan, który został wykonany z najlepszej jakości materiałów: stali kwasoodpornej i delrinu.
Termo Konektor TROJAN pod zawór Apeks to pierścień z gwintem, który umożliwiający zasilanie urzadzeń grzewczych w skafandrze nurkowym z zaworem dodawczym APEKS.
Innowacyjny ocieplacz grzewczy Santi BZ400 wykonany z oddychających materiałów na bazie ociepliny Thinsulat zachowuje właściwości docieplające nawet po wyładowaniu baterii.
Ocieplacz grzewczy SANTI FLEX 2.0
Kamizelka grzewcza TROJAN pod suchy skafander to wynik długotrwałych badań i doskonalenia produktu. Rozkład kabli grzewczych i ich odporność na złamania powoduje że kamizelka grzewcza Trojan jest produktem niezwykle trwałym.
Ursuit FIR DEEP zestaw grzewczy to zestaw grzewczy dla nurków, który wytwarza ciepło podczerwone. Idealnie sprawdza się w nurkowaniu technicznym lub podczas wykonywania pracy pod wodą w zimnych wodach.
Kamizelka grzewcza Santi pod suchy skafander, w której zastosowano nowoczesny system kabli grzewczych w otulinie silikonowej, która zabezpiecza przed uszkodzeniem mechanicznym kabli.
Kamizelka grzewcza Mares Active Heating Vest to cienka, zasilana akumulatorem zamontowanym wewnątrz kamizelki grzewczej, którą można używać w wodzie zarówno pod i na zewnątrz.
Rękawice grzewcze Santi są częścią systemu grzewczego, który obejmuje rękawice, konektor i zewnętrzną baterię. Ta konfiguracja pozwala nurkowi nosić rękawice grzewcze pod suchymi rękawicami bez konieczności użycia dodatkowego zaworu.
Akumulator SeaYa 12,6 V z certyfikatem UN38.3 specjalnie zaprojektowany do ocieplaczy grzewczych firmy SANTI i innych producentów stosowanych przez nurków w zimnych wodach.
Akumulator SeaYa 12,6 V Dual o pojemności do wyboru 13,8 Ah, 24,15 Ah lub 41,4 Ah specjalnie zaprojektowany do ocieplaczy grzewczych firmy SANTI oraz innych producentów stosowanych przez nurków w zimnych wodach.
Kurs Nurkowania |
---|
Promocje |
---|
|
Newsletter |
---|
|
Underwater.pl |
---|
ul. Okopowa 31/94 01-059 Warszawa NIP: PL7621146643 Regon: 015520133 tel. +48 504 16 20 14e-mail: underwater@underwater.pl |
Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz w celach statystycznych zgodnie z Polityką prywatności. Przebywając na stronie wyrażasz zgodę na pliki cookies. | |
Akceptuje | ![]() |