• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rozpocznij kurs nurkowania 23.10 lub 30.10.2017 w Warszawie

 

Zadzwoń: 504 16 20 14
Nurkowanie w krainie wulkanów - Lanzarote, listopad 2017

Nurkowanie na Lanzarote, Wyspay KanaryjskieNa lądzie wulkaniczne kratery i pola lawowe, pod wodą unikatowe życie biosfery Wysp Kanaryjskich! - zapraszamy - Listopad 2017!

Czytaj więcej...

 

Wyprawa do Tajlandii, styczeń 2018

Nurkowanie w Tajlandiii 01W samym środku polskiej zimy zapraszamy na tropikalne wyspy Tajlandii. Słońce, jedwabisty piasek, zawsze uśmiechnięci Tajowie i "Morscy Cyganie" oraz absolutnie najlepsze nurkowania w tej części świata. Wyjazd dla zadeklarowanych nurków (niezależnie od doświadczenia nurkowego) bo przed nami prawie 30 nurkowań...

Czytaj więcej...

 

Wyprawa do Chorwacji - wyspa RAB, majówka 2018

Nurkowanie wyspa RAB - ChorwacjaMajówka z Underwater.pl na wyspie RAB w Chorwacji - termin 27.04-05.05.2018. Oprócz osób nurkujących mile widziane będzie towarzystwo rodzin z dziećmi, gdyż Rab kojarzy się nie tylko z ciekawymi nurkowiskami, ale głównie z piaszczystymi plażami - tak unikalnymi w Chorwacji.

Czytaj więcej...

 

Magiczne Jaskinie SARDYNII, czerwiec 2018

Nurkowanie na SardyniiCZAS PRZEKSZTAŁCIĆ MARZENIA O LEGENDARNYCH JASKINIACH SARDYNII W RZECZYWISTOŚĆ - każdy, kto chce zobaczyć kaniony, komnaty i tunele podwodnych skalnych miast, jaskinie ze ścianami pokrytymi ”czerwonym złotem”, pierścienice, mszywioły, kongery, chmary krewetek, a przede wszystkim duchy zamieszkujące podwodne labirynty wybrzeży Sardynii - niech dołączy do naszej wyprawy!

Czytaj więcej...

 

Cieśnina Skagerrak w Szwecji, lipiec 2018

Nurkowanie w Szwecji21-27.07.2018 Zapraszamy na niezwykłą wyprawę nurkową nad cieśninę Skagerrak w Szwecji. Czekają na nas nie lada atrakcje pod wodą oraz na powierzchni, mamy nadzieję na nurkowanie na wrakach, z unkalnymi ślimakami nagoskrzelnymi,  fokami oraz liczymy na odnalezienie niedawno odkrytej ryby Lirowiec siatkowy (łac. Callionymus reticulatus)...

Czytaj więcej...