Kolanko inflatora do jacketu technicznego firmy DUX wykonane zostało z tworzywa sztucznego (Poliacetalu) odpornego na uszkodzenia mechaniczne.
Elastyczne ramię SeaLife Flex Arm do pozwala na kreatywne ustawienie oświetlenia oraz łatwiejszy cel, ułatwia też ustawić lampę błyskową lub oświetlenie video dalej od aparatu pod dowolnym kątem.
Bojka dekompresyjna półzamknięta Subapro Surface Buoy o długości 180 cm i szerokości 20 cm dedykowana do wykorzystania podczas nurkowania na morzu.
Stoper spawany z D-ringiem pod kątem 90 stopni do uprzęży technicznej lub sidemount, wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej.
Kabel połączeniowy RCA-E/O pomiędzy akumulatorem i głowicą firmy Light For Me.
Lekkie ramię Big Blue Joint Ball Arm o długości 12 cm to lekkie wykonane z aluminium i zakończone z obu stron standardowym złączem kulowym 1 cal.
Balast powlekany do twina P-weight o wadze 6,2 kg montowany na dwóch śrubach obejm mieści się w rozstawie butli od 11 mm. Balast pod płytę ułożony jest prawie na całej długości twina.
Skafander krótki Scubapro Profile Shorty Lady to krótki skafander neoprenowy damski na ciepłe wody, wykonany z rozciągliwego i szybkoschnącego neoprenu o grubości 2,5 mm.
Kompletny zestaw automatów TecLine DIR Set V2 ICE TEC2 do twinsetu z manometrem TecLine 300 bar, akcesoriami i torbą do bezpiecznego transportowania automatów.
Pierścień SiTech Antares montowany od strony suchej rękawicy w suchych skafandrach, w komplecie oring uszczelniający.
Pasek elastomerowy do komputera nurkowego Nemo Wide lub Nemo do samodzielnego montażu.
Maska OMER Sub Apnea to profesjonalna, jedno szybowa maska do freedivingu lub dla łowców podwodnych. Dzięki swojej konstrukcji, maska posiada bardzo duże pole widzenia.
Adapter Weefine 52 mm-67 mm umożliwia mocowanie obiektywu o średnicy 67 mm na obudowie podwodnej, która posiada w standardzie mocowanie na obiektyw o średnicy 52 mm.
Maska Scubapro D-Mask to maska klasy premium do nurkowania rekreacyjnego lub technicznego wyposażona w soczewki UV420, które filtrują światło widzialne o wysokiej energii, a także światło UV bez wpływu na wygląd kolorów pod wodą.
Żyletka z kapturem Bare ExoWear Hooded Vest zapewnia dodatkową ochronę termiczną pod mokry skafander nrkowy. Posiada neutralną pływalność i jest przeznaczona do użytku w wielu sportowych wodnych.
Latarka Big Blue VL11000PB RC to bardzo mocne oświetlenie do fotografii podwodnej o kącie świecenia 120 stopni z pilotem sterującym moc natężenie oświetlenia.
Płetwy Scubapro S-TEK Fin to płetwy techniczne nowej generacji wykonane z monoprenu, o ultra opływowym profilu, które zapewniają maksymalną moc.
Skafander Mares Reef 3 mm dedykowany jest do wszystkich sportów wodnych. Zapewnia znakomite parametry cieplne w trakcie nurkowania, na nartach wodnych, surfingu czy snorkelingu.
Retraktor spiralny IST - służy do zabezpieczenia latarki, aparatu foto, podwieszenia manometru lub konsoli nurkowej. Plastikowy karabińczyk z obrotową głowicą umożliwia szybkie i łatwe zamocowanie dodatkowego wyposażenia do nurkowania.
Komplet śruby 8 sztuk do mocowania kieszeni na bojkę do płyty.
| Kurs Nurkowania |
|---|
| Promocje |
|---|
|
|
| Newsletter |
|---|
|
|
| Underwater.pl |
|---|
|
ul. Okopowa 31/94 01-059 Warszawa NIP: PL7621146643 Regon: 015520133 tel. +48 504 16 20 14e-mail: underwater@underwater.pl |




