Kusza pneumatyczna Seac ASSO 30 to najmniejsza kusza pneumatyczna na rynku. Jej długość to zaledwie 30 cm, a wykonana została z aluminium i tworzyw ABS.
Maska nurkowa Poseidon BLACK LINE to nowy model maski wyprodukowanej przez Poseidon w 2015 roku. Maska oferuje ekstremalnie małą przestrzeń pomiędzy twarzą nurka i szybą maski, przy jednoczesnym powiększonym polu widzenia.
Wytrzymały wąż LP firmy DUX DIR System do automatu oddechowego każdego modelu z gwintem 3/8 cala o długości do wyboru: 60 cm, 100 cm i 210 cm.
Automat TecLine R4 TEC1 z octopusem TEC1 i manometrem spełnia wszelkie oczekiwania zaawansowanych nurków rekreacyjnych w z zimnych i ciepłych wodach.
Pasek elastomerowy do komputera nurkowego Scupabapro Chromis dostępny jest w różnych kolorach.
Neoprenowe buty Dry Suit Boots o grubości 5 mm z solidną, gumową podeszwą do wklejenia do suchego skafandra dowolnego producenta.
Podwodny błyskacz (stroboskop) firmy Seac Sub - z niewielką dioda LED niezbędna podczas każdego nocnego nurkowania.
Kalesony KWARK Merino Wool zostały ze 100% wełny z merynosów o gramaturze 200g/m2.
Automat Apeks XTX50 DS4 z octopusem XTX40 to doskonały automat na zimne wody z popularnym pierwszym stopniem Apeks DS4 oraz regulacją efektu Venturiego i docisku grzybka w drugim stopniu XTX50.
Płetwy kaloszowe MARES Avanti Tre to bardzo lekkie i kompaktowe płetwy rekreacyjne wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Opaska elastyczna TecLine do stage od szybkiego mocowania węży przy butli bocznej stage.
Skafander TUSA Shorty Junior 2 mm to wysokiej jakości skafander do sportów wodnych, który chroni przed promieniowaniem UV, życiem morskim oraz koralowcami i skałami.
Ramię do kamery GoPro firmy Big Blue SINGLE TRAY to pojedyncze ramię z aluminiową podstawą, adapterem i wygodnym neoprenowym uchwytem do zamontowania podwodnego oświetlenia do kamerki GoPro.
Drugi stopień automatu Scubapro G260 to zmodyfikowana i udoskonalona wersja znanego automatu Scubapro G250. W nowy modelu poprawiono wydajność o 40% w stosunku do jego poprzednika.
AntiFog TUSA TEC-52A Spray 15 ml to specjalny płyn o wysokiej lepkości do masek i okularków pływackich, który chroni przed parowaniem podczas pływania lub nurkowania.
Najbardziej uniwersalna i popularna torba na suchy skafander firmy OMS na rynku została wykonana z bardzo mocnego materiału, który zapewnia długie użytkowanie.
Zestaw twinset Vitkovice 2x12 l. concave z płaskim dnem wyposażony w manifold centryczny 232 bar i obejmy o szerokości 50 mm.
TUSA Bungee Strap (TA-0902) to regulowane paski gumowe bungee do płetw paskowych, które pasują do wszystkich modeli płetw TUSA oraz innych producentów.
Jacket Scubapro Navigator Lite to lekki jacket rekreacyjny zaledwie 2,5 kg wagi - zaprojektowany specjalnie dla nurków często podróżujących samolotem.
Retraktor spiralny Scubapro Snapper jest wykonany z komponentów zapewniających mu wytrzymałość i odporność na warunki wodne i morskie.
| Kurs Nurkowania |
|---|
| Promocje |
|---|
|
|
| Newsletter |
|---|
|
|
| Underwater.pl |
|---|
|
ul. Okopowa 31/94 01-059 Warszawa NIP: PL7621146643 Regon: 015520133 tel. +48 504 16 20 14e-mail: underwater@underwater.pl |




